Прибирання після ремонту

Штукатурка, фарбування стін, заміна підлоги чи покриття або інші ремонтні роботи залишають безліч будівельного сміття чи інших проблем. Після ремонту часто з'являються бруд, який складно видалити. Загальнодоступні способи можуть виявитися неефективними. Але є вирішення – послуга професійного прибирання після ремонту від компанії CleanZone.
  Ми використовуємо тільки професійні та безпечні засоби, які можуть впоратися навіть з найскладнішими забрудненнями. Якщо ваша квартира чи офіс після ремонту потребує ретельного очищення та є необхідність усуненням бруду, сміливо довіряйте це фахівцям. За короткий час ми доведемо ваш будинок, офіс чи інше приміщення до ідеальної чистоти. 
   Прибирання після ремонту  від нашої компанії – це видалення сміття, пилу, залишків шпаклівки, фарби що утворилося під час ремонту. 
   Ми пропонуємо послуги з прибирання після ремонту як приватним особам, так і будь-яким компаніям чи муніципальним установам будь-якої форми власності. Гнучкість та відкритість до потреб наших клієнтів – важливий інструмент успіху. 

Прибирання після ремонту складається з таких етапів:

Спочатку збирається і видаляється невелике будівельне сміття.
За допомогою промислового пилососа очищається приміщення від пилу.
Видаляються сліди фарби, клею, шпаклівки, побілки, цементу зі всіх поверхонь квартири, офісу, будинку.
Очищення підлоги, плінтусів і стін від пилу і бруду.
Очищення плитки від забруднень, очистка швів.
Миття вікон і підвіконь.
Миються труби, батареї, дверні блоки.
Суха і волога очистка всіх освітлювальних приладів.
Очищення від будівельного пилу всіх дзеркальних та склянних поверхонь.
Прибирання у ванній кімнаті і туалеті, дезінфекція.
Ретельне чищення кухні з використанням професійних миючих засобів.

   Додаткові побажання по прибиранню Ви можете обговорити з менеджером нашої компанії на місці. 
  Роботи по прибиранню приміщень нашими фахівцями проводяться згідно із санітарними правилами та нормами. Замовити можна як одноразову послугу, так і оформити договір про надання періодичних послуг прибирання приміщень.

Ми прибираємо - Ви насолоджуєтеся чистотою

Для замовлення послуги прибирання ви можете скористатися формою Наші контакти.
Також Ви можете зателефонувати за номерами:
066-223-24-24
096-223-24-24.
Ми працюємо щоденно з 7:30 до 22:00

Схожі прибирання

Коментарі

  1. Вікторія

    Замовляла прибиання після ремонту. Бригада приїхала вчасно, все що потрібно для прибирання мали з собою. Дуже задоволена послугами, буду замовляти в них ще і генеральне прибирання час від часу.

  2. Володимир

    Дуже задоволений роботою клінерів. Замовляв вже двічі. В Надвірній робили генеральне прибирання в батьків та в Франківську післяремонтне, виконали якісно та досить швидко. Однозначно рекомендую👍

Прайс

  • Ціни на послуги
Прибирання Івано-Франківськ

Приєднуйтесь

Наша місія

Це професійне прибирання офісів, магазинів, торгівельних центрів, квартир та будинків у Івано-Франківську та за межами міста. У нас є послуги як і регулярного прибирання так і разово після ремонту. Наші професіонали зроблять усе можливе щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.