Клінінг у Івано-Франківську та області

Про компаніюЧистота і порядок у вашій квартирі, будинку або офісі є основним завданням нашої компанії. Вам не потрібно відволікатися від особистих справ або відпочинку для того щоб зайнятися прибиранням. Займіться більш приємними справами, а ми зробимо за Вас прибирання на високому професійному рівні і за доступною ціною.
Часті запитання

Потрібно платити гроші за візит менеджера?
Виїзд менеджера для оцінки об'єктів прибирання, проведення консультацій та підготовки документів по Івано-Франківську - БЕЗКОШТОВНИЙ!

Що потрібно підготувати для Ваших співробітників?
Все необхідне обладнання і матеріали наші співробітники мають при собі. Необхідно лише забезпечити доступ до об'єкта, води, каналізації та електромережі.

Чи працюєте Ви в Івано-Франківській області?
Наша компанія виконує роботи по місту Івано-Франківськ та області. Виїзд на прибирання за місто - 5 грн. за 1 км. від межі міста.

Чи займаєтесь Ви післяремонтним прибиранням квартир? Як замовити прибирання?
Так, наші фахівці займаються прибиранням після ремонту і будівництва квартир, будинків, котеджів, офісів, магазинів і інших приміщень. Замовити прибирання після ремонту можна зателефонувавши за номером 066 223 24 24 або 096 223 24 24.

Скільки часу потрібно на генеральне прибирання квартири?
Все залежить від площі приміщення і ступеня забруднення. В середньому прибирання квартири площею 50 кв.м виконується за 4-6 годин, генеральне прибирання квартири площею близько 100 кв.м. триває 6-10 годин. Прибирання будинку або котеджу площею 200 кв.м. - 8-12 годин.

Скільки людей приїжджає на прибирання квартири або будинку?
Прибирання квартир і будинків площею до 100 кв.м. проводиться силами 2-3 клинерів, для прибирання квартир і будинків від 100 кв.м приїжджає від трьох-чотирьох співробітників, в залежності від переліку робіт.

Скільки часу висихає ковролін після хімчистки?
Час до повного висихання ковроліну після проведення виїзної хімчистки приблизно від двох до шести годин. При цьому враховується склад і товщина ворсу.

За скільки днів потрібно зателефонувати що-б замовити прибирання?
Всі замовлення по прибиранню приймаються для виконання на наступний день або за попереднім записом на будь-які дні, включаючи вихідні та свята. Бажано зробити попереднє замовлення на прибирання квартир і будинків за 3-4 дня, до обраної Вами дати збирання. Виїзд менеджера для оцінки об'єкта та узгодження дати прибирання - безкоштовний!

Як оформити договір на періодичне обслуговування?
Для цього Ви можете нам зателефонувати 066 223 24 24 або 096 223 24 24 та наші менеджери приїдуть до Вас на об'єкт для розрахунку вартості надання клінінгових послуг.

Хто проводить прибирання квартир, офісів, котеджів?
Прибирання виконує мобільна бригада професійних клинерів, складається з декількох чоловік і працює під керівництвом менеджера-бригадира. Все обладнання, інвентар та миючі засоби ми привозимо з собою.

Чи дається гарантія на виведення плям?
Ми можемо гарантувати, що зробимо все можливе. Однак, дати 100% гарантію на видалення будь-якого плями не можемо. Ми можемо гарантувати, що наскільки це можливо, видалимо забруднення.

Після чистки у мене буде новий килим (диван, матрац і т.д.)?
Після хімічної чистки у Вас буде чиста річ. Сучасна хімчистка займається очищенням забруднень, але не може відновити знос вироба. Нові речі - в магазині. Однак, якщо в процесі експлуатації механічне навантаження була мінімальна то часто після якісної хімчистки ковроліну, килима, матраца або меблів, вони виглядають як нові.

Прибирає чи хімчистка пилових кліщів (сапрофітів)?
При глибокої хімічного чищення килимів, матраців і оббивки меблів кліщі-сапрофіти і сліди їх життєдіяльності знищуються.